Kontakt

Address


ProfitPoint Beograd
Milovana Marinkovića 10/3
11000 Beograd, Srbija
P:+ 381 11 3910505; + 381 11 3910572
E-mail: serbia@profit-point.eu
Website: www.profitpoint.rs



Address


ProfitPoint Bukurešt
Str. Scarlatescu 17-19,
Bucharest, Romania, 011033
P: 4 (031) 105-34-00
E-mail: bucuresti@profitpoint.ro
Website: www.profitpoint.ro

ProfitPoint Constanca
Str. Stefan Cel Mare 47A, 4th floor
Constanta, Romania, 300079
P: 037 276 28 58
E-mail: constanta@profitpoint.ro
Website: www.profitpoint.ro

ProfitPoint Cluj
str. Decebal 110, parter
Cluj-Napoca, Romania
P: 036-473-09-97
E-mail: cluj@profitpoint.ro
Website: www.profitpoint.ro

ProfitPoint Iasi
str Sarariei nr 6, complex Tg. Cucului, Bloc UJCM, scara A, mezzanine floor
Iasi, Romania, 011033
P: 4 (033) 280-39-75
E-mail: iasi@profitpoint.ro
Website: www.profitpoint.ro

ProfitPoint Temišvar
Str. Traian Grozavescu, no. 2, ground floor
Timisoara, Romania, 300079
P: 035 671 59 58
E-mail: timisoara@profitpoint.ro
Website: www.profitpoint.ro

Address


Profit Point Sofija
Tel.: +35929532039; +359878532039
Email: sofia.office@profitpoint.bg
Adress: BULGARIA; 1463, City Sofia
Vitosha, 146, ground floor
Business center „BULGARIA“
Website: www.profitpoint.bg

Profit Point Plovdiv
Tel.: +359877730770; +35932533567
Email: plovdiv.office@profitpoint.bg
Adress: BULGARIA; 4003, City Ploviv
Square. Karshiaka, pl.Anton Chekhov 4th floor 1
(entrance from ul.Pobeda)
Website: www.profitpoint.bg

Profit Point Varna
Tel.: +359876668067; +359877202910
Email: office@profitpoint.bg
Adress: BULGARIA; 9000, City Varna
Opera Building, ul. 15 Rouse, et. 2
(behind the Opera)
Website: www.profitpoint.bg

Address


ProfitPoint Varsovia
Al. Jana Pawla II 70/1
00-175 Varsovia, Poland
P:+48 (22) 258-58-28
E-mail: warsaw@profit-point.pl
Website: www.profit-point.pl

ProfitPoint Poznanj
Poznańska 62/53
60-853 Poznan, Poland
P:+48 517 676 958
E-mail: poznan@profit-point.pl
Website: www.profit-point.pl

Address


Profit Point Rim
Tel.: +39 063242310
Email: rome@profitpoint.it
Adress: Piazza PIO XI, N. 62
00165 Roma, Italy
Website: www.profitpoint.it

Profit Point Torino
Tel.: +39 0115628255
Email: torino@profitpoint.it
Adress: Via Ettore de Sonnaz N.3
10121 Torino, Italy
Website: www.profitpoint.it

Profit Point Milano
Tel.: +39 0249633477
Email: milano@profitpoint.it
Adress: Via Napo Torriani, N.19
20124 Milano, Italy
Website: www.profitpoint.it

Profit Point Peskara
Tel.: +39 0858433867
Email: pescara@profitpoint.it
Adress: Via Nicola Fabrizi N.34
65121 Pescara Italy
Website: www.profitpoint.it

Daljim korišćenjem web-sajta saglasan sam sa upotrebom kolačića Više informacija

Podešavanje kolačića na ovom web-sajtu "dozvoljava upotrebu kolačića", a u cilju stvaranja što boljih uslova korisnicima za navigaciju na sajtu. Ukoliko nastavite da koristite naš web-sajt bez izmena podešavanja, ili jednostavno kliknete na dugme "Prihvatam", smatramo da ste saglasni sa upotrebom kolačića.

Zatvori